Масові розсилки sms

Дана послуга дозволяє здійснювати розсилку SMS (СМС)-повідомлень вашим партнерам, клієнтам, працівникам і т.д. за допомогою спеціального WEB-інтерфейсу.

SMS (СМС)-розсилка — це зручний і швидкий спосіб інформування великої кількості абонентів стільникового зв'язку шляхом відправки SMS (СМС)-повідомлень на їхні мобільні телефони.

Розсилка SMS (СМС)-повідомлень, як визнаний і ефективний бізнес-інструмент маркетингу, може застосовуватися для вирішення наступних завдань:

  • інформування клієнтів про всілякі акції, події, знижки та спеціальні пропозиції;
  • повідомлення про новини, анонси заходів, запрошення;
  • поздоровлення зі святами, днями народжень, знаменними подіями;
  • звітність клієнтам про готовність або стан замовлення, виконання робіт.

На сьогоднішній день SMS (СМС)-розсилки є одним з найбільш ефективних способів залучення клієнтів і надають можливість прямого контакту з вашою цільовою аудиторією, яка сама бажає отримувати повідомлення від вашої компанії.

Одержувачами SMS (СМС) можуть бути абоненти стільникових мереж по всьому світу, які дали свою попередню згоду на отримання SMS від вашої компанії (наприклад, шляхом заповнення анкети при отриманні картки знижок, заповненні форми замовлення, укладення договору, реєстрації на вашому інтернет-сайті і т.п .).

Для виконання SMS-розсилок вам необхідно зареєструватися в нашому сервісі і поповнити рахунок будь-яким зручним способом.