5 денний тестовий період

Компанія oneiPOWER надає всім клієнтам можливість переконатися в якості наших послуг і зручності роботи з нашим хостингом.

Отримати тестовий період і використовувати протягом усього цього періоду замовлену послугу абсолютно безкоштовно може кожен клієнт, який замовив у нас послугу.

Щоб отримати тестовий період, досить вибрати тариф, що вас зацікавив і пройти стандартну процедуру реєстрації на нашому сайті. Відразу після відкриття аккаунту вам надається тестовий період, протягом якого ви зможете користуватися хостингом за адресою технічного домену.

Під час тестового періоду домен не реєструється, не бронюється і, відповідно, може бути зареєстрований іншою людиною, так як тестовий період розрахований на безкоштовне тестування хостингу, а не на реєстрацію доменів. Реєстрація доменів здійснюється тільки в тому випадку, коли на балансі аккаунту є грошові кошти або доменні бонуси.

Зверніть увагу, що тестовий період може закінчиться до того, як минуть 5 днів: тестовий період закінчується в той момент, як тільки на рахунок вашого акаунта зараховуються кошти. Внесена сума повинна бути більше або дорівнює мінімальній сумі початкового платежу за обраним тарифом.