Безкоштовне перенесення сайту

Якщо Ви замовили в нас хостинг та вже маєте сайт і бажаєте його перенести до нас на хостинг, наші спеціалісти можуть допомогти Вам в цьому. Ми самостійно перенесемо Ваш сайт з іншого хостингу при виконанні наступних умов:

1. Перенесення сайту займе не більше 30 хвилин робочого часу.
Якщо на перенесення потрібно більше часу то Вам доведеться звернутися до програмістів або адміністраторів, які цим займаються.

2. Перенесення сайту здійснюється лише за умови , що до кінця терміну дії старого хостингу залишилося не менше 10 днів.
Ми не виконуємо екстрені переноси, зазвичай перенесення сайту виконується в час, коли на техпідтримку йде найменше навантаження. Перенесення сайту здійснюється протягом 10 днів з дати подачі заявки.

3. Ми не гарантуємо якість перенесення сайту і не перевіряємо всі функції після перенесення сайту.
Тестування всіх функцій сайту повністю лежить на власнику сайту, також ми не займаємося виправленням скриптів. Після перенесення сайту протягом доби можна написати запит з описом проблем, якщо проблеми пов'язані з налаштуванням функцій в панелі керуванням хостингом, ми їх зробимо, але якщо це пов'язано з програмуванням сайту, або причину, по якій відбувається помилка, можливо визначити лише за допомогою розробників — ми в цьому не допоможемо .

4. Ми — техпідтримка хостингу, а не техпідтримка Вашого сайту.
Не варто розраховувати на те, що надалі Ви можете розраховувати на підтримку свого сайту співробітниками хостингу. Допомога, яку ми надаємо стосується тільки перенесення, не більше. Підтримку сервера, на якому сайт — звичайно будемо продовжувати надавати.

5. Перенесення здійснюється виключно безкоштовно.
Ви не можете заплатити нам за перенесення або за те, щоб ми проігнорували хоч один пункт вищевикладених правил.


Для перенесення сайту необхідно оформити і оплатити замовлення на хостинг і написати запит Техпідтримку в спеціальному розділі.