Хостинг для Magento cms

Віртуальний хостинг для Magento CMS Magento — система управління інтернет-магазинами. За даними Alexa, Magento — найпопулярніша система управління інтернет-магазинами в світі на лютий 2013 р. У червні 2011 р. компанія Magento Інк була придбана компанією eBay Інк.

Компанія oneiPOWER надає спеціальний хостинг Magento з налаштуваннями сервера, які забезпечують стабільну і швидку роботу сайтів системою управління Magento.

Після активації хостинг-акаунту, Magento можна буде встановити буквально в кілька кліків, за допомогою функції Installator (Установка CMS). Використовувати сервіс швидкого встановлення можна за бажанням, якщо у Вас вже є готовий сайт, створений за допомогою системи управління контентом Magento, то просто скопіюйте дані на хостинг за допомогою FTP протоколу.

Якщо у вас виникнуть питання, як перенести сайт від іншого хостера або з локального сервера, зверніться до нас. Наші фахівці допоможуть перенести і налаштувати ваш сайт.

Особливості Magento

  • з єдиної адміністративної частини можна управляти торговою мережею інтернет-магазинів на різних доменах, мовах, з різним товарним асортиментом;
  • гнучка настройка зовнішнього вигляду («теми» і «шаблонів») вітрини;
  • відображення цін на вітрині в різній валюті (у тому числі за вибором покупця);
  • багатомовність;
  • mетоди оплати і доставки.
Офіційний сайт Magento — http://www.magentocommerce.com/