Хостинг для Joomla cms

Віртуальний хостинг для Joomla CMS Joomla! — відкрита універсальна система керування вмістом для публікації інформації в інтернеті. Підходить для створення маленьких і великих корпоративних сайтів, інтернет порталів, онлайн-магазинів, сайтів спільнот і персональних сторінок. З особливостей Joomla можна відзначити: гнучкі інструменти з управління обліковими записами, інтерфейс для управління медіа-файлами, підтримка створення багатомовних варіантів сторінок, система управління рекламними кампаніями, адресна книга користувачів, голосування, вбудований пошук, функції категоризації посилань і обліку кліків, WYSIWYG-редактор, система шаблонів, підтримка меню, управління новинними потоками, XML-RPC API для інтеграції з іншими системами, підтримка кешування сторінок і великий набір готових доповнень.

Joomla! написана на мові PHP з використанням архітектури MVC. Для збереження інформації використовується база даних MySQL, PostgreSQL чи MS SQL.

Компанія oneiPOWER надає спеціальний хостинг Joomla з налаштуваннями сервера, які забезпечують стабільну і швидку роботу сайтів системою управління Joomla.

Після активації хостинг-акаунту, Joomla CMS можна буде встановити буквально в кілька кліків, за допомогою функції Installator (Установка CMS). Використовувати сервіс швидкого встановлення можна за бажанням, якщо у Вас вже є готовий сайт, створений за допомогою системи управління контентом Joomla, то просто скопіюйте дані на хостинг за допомогою FTP протоколу.

Якщо у вас виникнуть питання, як перенести сайт від іншого хостера або з локального сервера, зверніться до нас. Наші фахівці допоможуть перенести і налаштувати ваш сайт.

Особливості Joomla CMS

  • багаторівневий доступ зареєстрованих користувачів, як до адміністративної частини так і до фронтальної частину сайту;
  • понад 8 тисяч модулів і компонентів (останні новини, лічильник відвідувань, гостьова книга, форум тощо);
  • можливість писати власні компоненти, модулі, плагіни і шаблони або редагувати вбудовані;
  • наявність менеджера розсилки новин;
  • редагування матеріалів за допомогою Візуального редактора TinyMCE (аналог текстових редакторів, наприклад Word);
  • вбудована багатомовність, починаючи з версії 1.6.
Офіційний сайт Joomla cms — http://www.joomla.org/