Допомога & Рішення

База знань

Відповіді на часті запитання

Ми підібрали для вас найбільш поширені запитання та дали розширені відповіді на них, так що Вам тепер буде легко знайти відповідь на своє питання.

Тікети

Внутрішня систма переписки

За допомогою тікетів Ви можете будь-коли переглянути діалог з підтримкою за Вашим запитанням та поставити нове питання.

On-line чат

Жива розмова з оператором

Наші досвідчені працівники технічної підтримки можуть надати Вам всю необхідну Вам інформацію в режимі "живої розмови".

E-mail підтримка

Допомога по електронній пошті

Ви можете в будь-який час написати на e-mail: support@oneipower.com своє запитання та наші спеціалісти нададуть Вам відповідь на нього.

База знань
Як правильно писати номер телефону отримувача в sms?
Номер телефону Ви можете написати в будь-якому форматі (код країни, код оператора, номер телефону), але ми рекомендуємо писати в міжнародному. Пр.: 380964138489... Номер телефону Ви можете написати в будь-якому форматі (код країни, код оператора, номер телефону), але ми рекомендуємо писати в міжнародному. Пр.: 380964138489
Яка довжина повідомлення для надсилання sms?
В кирилиці довжина одного повідомлення - 70 символів. В латині довжина одного повідомлення - 160 символів. В кирилиці довжина одного повідомлення - 70 символів.
В латині довжина одного повідомлення - 160 символів.
Що таке альфаномер або ім'я відправника в sms розсилці?
Опція «Альфанумеричне ім’я» забезпечує персоналізацію повідомлень, які розсилаються за допомогою послуги «Масові SMS». Під час активації цієї опції Ви вибираєте літери або цифри, які будуть відображатися на екранах телефонів одержувачів як відправник пові... Опція «Альфанумеричне ім’я» забезпечує персоналізацію повідомлень, які розсилаються за допомогою послуги «Масові SMS». Під час активації цієї опції Ви вибираєте літери або цифри, які будуть відображатися на екранах телефонів одержувачів як відправник повідомлень. Це може бути юридична назва компанії, її зареєстрована торговельна марка, номер телефону приймальні компанії.
Звідки беруться телефони отримувачів під час масової розсилки sms?
Для того, що виконати власну масову розсилку, Вам необхідно внести номери телефонів адресатів до телефонної книги (розділ "Телефонна книга"). Всі телефони Ви можете по сортувати за групами (пр.: клієнти, постачальники, персонал). В полі "Те... Для того, що виконати власну масову розсилку, Вам необхідно внести номери телефонів адресатів до телефонної книги (розділ "Телефонна книга"). Всі телефони Ви можете по сортувати за групами (пр.: клієнти, постачальники, персонал). В полі "Телефони отримувачів" відображаються самі ці групи. Група "Без групи" створена по замовчуванню і в неї попадають всі номери, яким не присвоєно окрему групу.
Чому sms надсилаються не одразу, а після перевірки модератором?
Враховуючи те, що у нас зобов'язання перед операторами мобільного зв'язку, для нових клієнтів в даній послузі, ми змушені модерувати перші розсилки. Після декількох успішно створених розсилок, ми знімемо з Вашого акаунту попереднє модерування і Ви зможете... Враховуючи те, що у нас зобов'язання перед операторами мобільного зв'язку, для нових клієнтів в даній послузі, ми змушені модерувати перші розсилки. Після декількох успішно створених розсилок, ми знімемо з Вашого акаунту попереднє модерування і Ви зможете надсилати повідомлення миттєво.

Якщо Ваша розсилка потребуватиме коректування змісту, ми зв'яжемось з Вами для уточнення. У випадку відмови у розсилці, кошти будуть повернуті на особистий рахунок.
Як придумати надійний пароль?
1. Використовуйте довгий пароль, більше 8 символів. 2. Використовуйте пароль, який є комбінацією цифр, символів і літер змішаного регістру. 3. Намагайтесь використати фразу, відому лише Вам. 4. Уникайте не стійких до підбору паролей.... 1. Використовуйте довгий пароль, більше 8 символів.
2. Використовуйте пароль, який є комбінацією цифр, символів і літер змішаного регістру.
3. Намагайтесь використати фразу, відому лише Вам.
4. Уникайте не стійких до підбору паролей.
Навіщо писати назву розсилки при масовому надсиланні sms?
Поле впроваджено для зручності відслідковувати статуси sms повідомлень та для групування однотипних sms (sms з однаковим змістом). Ви можете вказати в даному полі будь-яку інформацію, вона буде відображатись Вам при перегляді звітів про доставку.... Поле впроваджено для зручності відслідковувати статуси sms повідомлень та для групування однотипних sms (sms з однаковим змістом).
Ви можете вказати в даному полі будь-яку інформацію, вона буде відображатись Вам при перегляді звітів про доставку.
Чому відображається стільки курсів?
У зв'язку з тим, що курс долара не стабільний, ми змушені прикріпити всі наші послуги до курсу долара. Для деяких послуг ми штучно зменшуємо курс долара для того, щоб співпраця з нами для Вам була максимально вигідна.... У зв'язку з тим, що курс долара не стабільний, ми змушені прикріпити всі наші послуги до курсу долара.

Для деяких послуг ми штучно зменшуємо курс долара для того, щоб співпраця з нами для Вам була максимально вигідна.
Що таке система Єдиного входу?
Вхід в панель адміністрування сайтом або Billing панель (система обліку послуг та рахунків) здійснюється через єдине вікно входу - вікно Billing панелі. Логін та пароль єдиний, як до панелі адміністрування сайтом так і до Billing панелі. Ввійшовши в Billi... Вхід в панель адміністрування сайтом або Billing панель (система обліку послуг та рахунків) здійснюється через єдине вікно входу - вікно Billing панелі. Логін та пароль єдиний, як до панелі адміністрування сайтом так і до Billing панелі. Ввійшовши в Billing панель Ви можете перейти до звичного для Вас інтефейсу редагування сайтом, а також переглянути інформацію по рахунках та послугах і дізнатись про наші новини та акції.
Переадресація по url

Переадресація по url - це перенаправлення відвідувача за вказаним посиланням. Ви можете направити відвідувача переглянути свій сайт або направити його в групу в соціальній мережі.

Якщо Ви обрали цю

Переадресація по url - це перенаправлення відвідувача за вказаним посиланням. Ви можете направити відвідувача переглянути свій сайт або направити його в групу в соціальній мережі.


Якщо Ви обрали цю модель брендування, в момент підключення до точки доступу, відвідувач спочатку отримує доступ до інтернету, а потім система переадресовує його за вказаним Вами посиланням.


Якщо переадресація є частиною певної моделі брендування, для того щоб переадресувати відвідувача за вказаною url, система спочатку надає йому доступ в інтернет, а потім здійснює переадресацію.


В момент відкриття посилання існує певна затримка від однієї до декількох секунд, яка необхідна для попередного завантаження посилання.


Зверніть увагу! Переадресація може не відбутись через суворі налаштування безпеки на пристрої, відключеного javascript або якщо пристрій не підтримує функцію переадресації. Здебільного такі проблеми виникають в пристроях під операційною системою Android. Кількість таких пристроїв зазвичай не перевишує 5%.


Не використовуйте посилання в котрих є кириличний текст. Декотрі пристрої не вміють здійснювати коректну переадресацію якщо в посиланні є присутня кирилиця.