Чому обирають нас?


10 років успіху

Компанія oneiPOWER надає надійні рішення починаючи з 2004 року, підтримуючи тисячі своїх клієнтів в Україні та шести інших державах СНД.

Повний комплекс сучасних рішень

Компанія oneiPOWER пропонує швидкий хостинг і десятки різних IT-рішень для потреб малого та середнього бізнесу, великих корпоративних клієнтів. Серед них — хостинг сайтів, побудова інфраструктури в «хмарах» (IaaS), електронна пошта, оренда ПО (SaaS), реєстрацію та обслуговування доменів, sms розсилку, віртуальні робочі столи та послуги в області безпеки.

Активація сервісів протягом 5 хвилин

Активація майже всіх послуг компанії, як і проведення всіляких операцій над ними, виконується в автоматичному режимі, за допомогою єдиної панелі управління. Автоматизація знаходиться на рівні найбільших світових провайдерів. Більше 10 зручних способів оплати, миттєве надання всіх рахунків і фінансових документів ще на етапі замовлення послуги.

Сертифікати і статуси

Свідченням високої ефективності системи менеджменту якості oneiPOWER є міжнародні сертифікати IQNet та ISO 9001:2008. Технічна компетенція фахівців компанії підтверджується низкою нагород і сертифікатів, отриманих від провідних світових розробників ПЗ і партнерів oneiPOWER.

Масштабність і гнучкість

Беручи до уваги побажання наших клієнтів, ми пропонуємо їм кращий хостинг і найсприятливіші умови для оплати і зручного управління нашими сервісами.

Надійність і безпека

oneiPOWER гарантує надійний захист даних клієнтів за допомогою автоматичного резервного копіювання і відзеркалювання — спеціалізованих рішень Symantec. У багатьох сервісах компанії дані можливості надані за замовчуванням, що виключає можливі втрати даних. Це ще один доказ того, що ми дійсно пропонуємо найкращщі сервіси.

Високошвидкісний доступ

Так як дата-центри розташовані в Україні і деяких державах СНД, це забезпечує високошвидкісний доступ до сервісів і безпеку зберігання інформації. Компанія oneiPOWER незмінно надає своїм клієнтам хороші сервіси, гарантовані та виділені канали інтернет і «точка-точка» від офісу безпосередньо до дата-центрів.

Ідеальне партнерство

Наша компанія щиро зацікавлена в успішному та динамічному розвитку не тільки свого бізнесу, а й бізнесу наших партнерів. Саме тому oneiPOWER надає максимально широкі і сприятливі можливості для взаємовигідної спільної роботи, у тому числі — різні варіанти для рекламного і комплексного бізнес-партнерства.